Тарифи

Подбайте про якісний, швидкий, доступний інтернет та кабельне телебачення в НD якості.

З 01.03.2021 року дані тарифи доступні усім абонентам міста Новий Розділ.

ТарифАбонплата, грн/місМаксимальна швидкість, мбіт/с
Інтернет 5013050
Інтернет 100180100
Інтернет 200*220200

* Для отримання даної швидкості, клієнтське обладнання повинне підтримувати з’єднання 1 Гб/с. У всіх тарифах діє послуга «Очікуваний платіж», вартість 5 грн. Перехід між тарифами доступний в «Особистому кабінеті». З меншої абонплати на більшу — безкоштовно, з більшої абонплати на меншу — 30 грн. У всіх тарифах доступна безкоштовно послуга IPTV та кабельного телебачення (за наявності технічної можливості). В даних тарифах відсутня оплата за період.

 • Перехід на інший тарифний план здійснює Абонент за допомогою Персонального кабінету.
 • Перехід з вищого тарифного плану на нижчий становить 30 грн. Перехід на вищий тарифний план — безкоштовний.
 • Помісячна абонплата нараховується у повному обсязі до 20-го числа, а потім диференційовано.
 • Послуга «Очікуваний Платіж» активна до 8-го числа не залежно від того, в який час з 1 по 8 число місяця Ви активували дану послугу та діюча для звичайних (неакційних) тарифів. Після активації послуги «Очікуванний платіж» з рахунку абонента списуються кошти, в розмірі суми необхідної для активації послуг поточного місяця.
Приватний сектор

З 01.03.2021  Населені пункти Гранки-Кути та Берездівці, технологія підключення — оптика в дім.

ТарифАбонплата, грн/місМаксимальна швидкість, мбіт/с
ePON 3014030
ePON 5018050
ePON 100200100
ePON 200*250200

* Для отримання даної швидкості, клієнтське обладнання повинне підтримувати з’єднання 1Гб/с.

Населені пункти Межиріччя, Жидачів, Старий Розділ, Піддністряни, Заліски, Вільхівці, Підгірці, Пчани, Камяне, Тужанівці, Горішнє, Долішнє, Туради, Станьківці, Волиця-Гніздичівська, Гніздичів, Березина, Крупсько, Заболотівці, Київець, Тесарів, Жураківці, Бережниця, Зарічча, Дем’янка Лісна, технологія підключення — Wi-Fi.

ТарифАбонплата, грн/місМаксимальна швидкість, мбіт/с
Wi-Fi100до 6

Згідно акції «Два місяця у подарунок» кожен Абонент, який користується ТП ePON 30, ePON 50, ePON 100, ePON 200, оплатитивши авансовим платежем абонплату користування послугою Інтернет за 12 місяців, отримує 2 місяця у подарунок. Для того, щоб скористатись цією акцією вам потрібно після оплати послуг за 12 міс. звернутись за подарунком у офіс Оператора, або зателефонувати в Службу техничної підтримки

Додаткові послуги

Нарахування за додаткові послуги буде здійснено протягом 2 днів після надання послуги.

 • Заміна конектора — 25 грн.
 • Переключення Абонента — безкоштовно.
 • Прокладання кабелю по квартирі Абонента — 4 грн за м. п. а також виклик бригади 50 грн.
 • Ремонт лінії — від 30 грн.
Примітки
 • Виклик фахівця для підключення абонентського відводу до ПК/роутера, демонстрація роботи в Інтернет, реєстрація абонента — 300 грн.
 • Оплати за Послуги надані Техніком здійснюється шляхом Списання грошових коштів з Особового рахунку Абонента або блокуванням рахунку Абонента в межах достатніх для Тарифного плану з наступним списанням за Розрахунковий період.
 • Грошові кошти мають бути внесені Абонентом на свій Особовий рахунок у розмірі вказаної поломки, на протязі двох днів від фактично виконаної роботи Техніка.