НІМ-НЕТ — Ваш доступний Інтернет!

Компанія «НІМ-НЕТ» — Новітні Інформаційні Мережі, є швидкозростаючим регіональним оператором широкосмугового доступу до мережі  Інтернет. Кількість клієнтів компанії постійно зростає. Нашими абонентами є не тільки ті хто вперше користується Інтернетом, але й значна частина користувачів, з певним досвідом, які зробили свій вибір на користь якості та надійності. Ми надаємо послуги широкосмугового доступу в місті Новий Розділ. Приорітетами в будівництві мережі для нас є не тільки багатоповерхові будинки, але й приватний сектор. Послуги доступу до Інтернету від «НІМ-НЕТ» — це: оптимальна ціна, висока якість, стабільна швидкість, цілодобовий доступ та професійна технічна підтримка.

Наші мережі побудовані по технології FTTB — оптика в кожен будинок — з використанням гігабітних волоконно-оптичних магістралей та сучасного керованого обладнання. Це дозволяє надати  кожному абоненту канал доступу до Інтернету зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Наша мережа розвивається на обладнанні таких відомих компаній як Cisco, D-link, ZTE.

Компанія, звісно, багато уваги приділяє обслуговуванню Абонентів. Для цього організовано сучасну службу технічної підтримки та цілодобовий моніторинг стану обладнання мережі.